Електровикрутка Bosch IXO 6 Set 06039C7122
Відео 12Фото 4 |
Bosch IXO 6 Set 06039C7122 без насадкикутова і ексцентрикова насадки |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch IXO 6 Set 06039C7122
Усі ціни 43 →Акумуляторна викрутка Bosch IXO 6 Set 06039C7122 | 4 002 грн. |
Аккумуляторная отвертка Bosch IXO VI Set с угловой и эксцентриковой насадк | 3 099 грн. |
Аккумуляторная отвертка Bosch IXO 6 Set 06039C7122 | 4 002 грн. |
Акумуляторна викрутка Bosch IXO VI Set (3.6 В, 1.5 А*год, 4.5 Н*м) (06039C | 4 002 грн. |
Шуруповерт Bosch IXO VI (full), 10 біт, 2 насадки, кейс (0.603.9C7.122) 0. | 4 002 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch IXO 6 Set 06039C7122
Ціни на Bosch IXO 6 Set 06039C7122 |
---|---|---|---|---|
Bosch IXO 6 Classic 06039C7120 | від 3 072 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch IXO 6 Set 06039C7122 | від 3 099 грн. | 44 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →