Дриль-шурупокрут Bosch GSR 12V-15 FC Professional 06019F6004
Відео 4Фото 11 |
Bosch GSR 12V-15 FC Professional 06019F6004 |
|
Ультракомпактна 2-швидкісна модель дрилі-шурупокрута з акумуляторним живленням, призначена для виконання широкого спектру робіт в умовах обмеженого простору. Виробником позиціонується як ручний електроінструмент професійного класу для виконання монтажно-демонтажних, ремонтних і складальних операцій. Відрізняється рекордно малою довжиною ергономічного корпусу (132 мм), особливо зручний для виконання серійного свердління над головою оператора.
Незважаючи на невеликі розміри і легка вага (0,6 кг), показує значну потужність і розвиває крутний момент до 30 Нм. Здатний відвертати/загортати шурупи/саморізи/конфірмати значного діаметра. Система Bosch FlexiClick з вбудованим магнітним утримувачем біт дозволяє встановлювати швидкозатискний патрон, кутовий свердлильний патрон і ексцентрик (насадки в комплект не входять). Дриль-шурупокрут Bosch GSR 12V-15 FC Professional 06019F6004 може працювати в двох режимах: перший (до 400 об/хв) призначений для роботи з кріпленнями і свердління великих отворів в твердих матеріалах, а другий (до 1300 об/хв) орієнтований на швидке свердління. Передбачено регулювання моменту затягування з допомогою 20-позиційної муфти. Дриль-шурупокрут розрахована на роботу з Li-Ion акумулятором Bosch напруга 10,8 і 12 В, але батареї, ЗП і пластиковий бокс в комплект не входять.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GSR 12V-15 FC Professional 06019F6004
Усі ціни 10 →Акумуляторний шурупокрут Bosch GSR 12V-15 FC Professional SOLO 06019F6004 | 3 599 грн. |
Аккумуляторный шуруповерт Bosch GSR 12V-15 FC Professional SOLO 06019F6004 | 2 395 грн. |
Аккумуляторный шуруповерт Bosch Professional GSR 12V-15 FC, без акб и з/у | 2 399 грн. |
Акумуляторний шурупокрут Bosch GSR 12V-15 FC Professional, без акб 06019F6 | 2 399 грн. |
Акумуляторний шурупокрут Bosch GSR 12V-15 FC Professional Каркас (06019F60 | 4 226 грн. |
Класний шурик! Загортає та свердлить на відмінно, легкий, зручний, ємна батарея. Невеликий, зручний Немає Русик Писаренко: користуюся Bosch GSR 12V-15 FC Professional 06019F6001 більше року |
Бош випустив шикарний багатофункціональний інструмент GSR 12 V-15, але його повна комплектація була для мене надмірною і я придбав цю скорочену. У будь-якому випадку, якщо буде потрібно, то частини, що бракують, можна придбати окремо. Коштує це, правда недешево, але це ж Бош, вони своїх споживачів до високих цін уже привчили) Мені потрібен був хороший безпатронний шурупокрут/дриль і купити його в комплекті з патроном, що легко пристібається, це саме те, що лікар прописав. Інструмент відрізняється малою довжиною, яка становить менше 18 сантиметрів і відмінно працює з бітами та свердлами, що мають шестигранний хвостовик на 1/4 дюйми. Може видавати велике зусилля (до 30 Нм), що дозволяє легко вкручувати шурупи до 7 мм включно і свердлити як дерево, так і метал. Причому в сталевих деталях можна свердлити отвори діаметром до 10 мм. Для свердління та загортання передбачені дві швидкості. Перша до 400 об/хв, друга, яка для свердління, до 1000 об/хв. Патрон у комплекті швидкозатискний, з максимальним діаметром циліндричного хвостовика 10мм. Так само хочеться похвалити акумулятори, вони дуже живучі для своєї ваги. Працюють довго, швидко заряджаються (близько години), ефекту пам'яті немає – краса! До речі, вага всього шурупокрута у безпатронній конфігурації виходить зовсім невеликою, всього 600 гр. Поставляється у зручній валізці, яку зручно використовувати як перенесення та перевезення. Є фірмова гарантія на три роки. З гарним інструментом робота пощастила веселіше і руки втомлюються помітно менше. Функція швидкої зарядки не працює, оскільки описали бошевці. Обіцяно, що за половину часу, тобто за півгодини, батарея набирає чи не 80% ємності. Це не зовсім так, за відчуттями заряду виходить трохи більше половини від номіналу. |
- Артикул 06019F6004 — поставляється без свердлильного патрона, акумулятора, зарядного пристрою, кейса та інших аксесуарів
- Артикул 06019F6001 — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій, свердлильний патрон і кейс L-Boxx
- Артикул 06019F600A — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій, свердлильний патрон, ексцентрикова і кутова насадки, звичайний кейс
- Артикул 06019F6000 — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій, свердлильний патрон, ексцентрикова і кутова насадки, кейс L-Boxx
- Артикул 06019F600D — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій, свердлильний патрон, ексцентрикова і кутова насадки, кейс L-Boxx та набір біт (32 шт)
Модификації Bosch GSR 12V-15 FC Professional 06019F6004
Ціни на Bosch GSR 12V-15 FC Professional 06019F6004 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 12V-15 FC Professional 06019F6001 | від 5 999 грн. | 8 пропозицій | ||
Bosch GSR 12V-15 FC Professional 06019F6000 | від 8 999 грн. | 9 пропозицій | ||
Bosch GSR 12V-15 FC Professional 06019F6006 | від 13 600 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSR 12V-15 FC Professional 06019F6004 | від 2 395 грн. | 10 пропозицій | ||
Bosch GSR 12V-15 FC Professional 06019F6003 | від 6 699 грн. | 2 пропозиції |