Електровикрутка Bosch PSR Select 0603977021
Відео 10Фото 13 |
Bosch PSR Select 0603977021 |
|
Акумуляторна викрутка з моментом, що крутить, 4 Нм і швидкістю обертання патрона 210 об/хв. Інструмент призначений для побутового застосування та роботи з дрібними гвинтами та шурупами, які використовуються для збирання меблів, кріплення петель, фіксації панелей великої побутової техніки тощо Ключовою гідністю викрутки Bosch PSR Select є зручний револьверний механізм для зберігання та вибору насадок.
При прокручуванні барабана, "зарядженого" 12 насадками, користувач може через прозоре віконце вибрати потрібну біту і перевести її в робоче положення. Зношені чи непотрібні біти легко змінюються, якщо потрібно укомплектувати інструмент насадками під свої потреби. При натисканні на пускову клавішу викрутки вмикається світлодіодне підсвічування. Як джерело живлення використовується вбудований акумулятор ємністю 1.5 Агод. Він заряджається через порт microUSB, який знаходиться на нижньому торці ручки. У комплектацію входять компактний пластиковий кейс, зарядний пристрій з кабелем і 12 біт різних видів і типорозмірів, попередньо заряджені в барабан револьверного механізму.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch PSR Select 0603977021
Усі ціни 19 →Акумуляторний шуруповерт Bosch PSR Select (0603977021) 603977021 | 2 544 грн. |
Акумуляторний шурупокрут Bosch PSR Select 0603977021 | 2 544 грн. |
Аккумуляторная отвертка Bosch PSR Select с USB зарядкой 0603977021 | 2 544 грн. |
Аккумуляторная отвертка Bosch PSR Select 0603977021 | 2 199 грн. |
Аккумуляторная отвертка Bosch PSR Select (4.5 Нм, 3.6 В, 1.5 А*ч) (0603977 | 2 544 грн. |
0 1 3 2 |
Компактний, функціональний, ергономічний. Швидка та зручна система зберігання та зміни біт. Батарея дуже ємна, швидко заряджається, є підсвічування. Добре вкручує-викручує шурупи в дерево і пластик. Ергономіка, розмір Немає Ярослав Значко: користуюся Bosch PSR Select 0603977020 більше року |