Дриль-шурупокрут Bosch GSR 12V-15 FC Professional 06019F6001
Відео 4Фото 11 |
Bosch GSR 12V-15 FC Professional 06019F6001 |
|
Портативна модель дрилі-шурупокрута з акумуляторним живленням. яка може послужити відмінним вибором для роботи в обмеженому просторі. Належить до професійно серії ручного електроінструменту Bosch, відрізняється дуже малою довжиною 132 мм (у варіанті з шестигранним держателем біт, тобто без патрона), що дозволяє проводити складальні/демонтажні роботи в місцях, куди звичайний ручний електроінструмент не може поміститися за габаритами.
Незважаючи на компактні розміри і вага, має значну потужність і хороший крутний момент 30 Нм. Це дає можливість вкручувати шурупи і саморізи аж до 7-мм діаметра. Дриль-шурупокрут Bosch GSR 12 V-15 FC може працювати на двох швидкостях. Закручування або викручування кріплень краще всього виконувати на першій швидкості (від 0 до 400 об/хв), а друга (від 0 до 1300 об/хв) призначення для свердління (до 19 мм в дереві і до 10 мм в металі).
Інструмент оснащений швидкозатискний 10-мм патроном, без якого він працює з магнітним шестигранним держателем стандартного розміру 1/4 ". Передбачено регулювання крутного моменту, відповідна муфта має 20+1 ступенів. Корпус інструмента виготовлений з міцного ударостійкого пластику, рукоять має ергономічну форму і забезпечена гумовою накладкою. Крім перехідника під швидкознімний патрон і самого патрона, комплектується двома літій-іонними батареями ємністю 2 Агод при напрузі 12 В, фірмовим зарядним пристроєм і пластиковим кейсом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GSR 12V-15 FC Professional 06019F6001
Усі ціни 6 →Акумуляторний шурупокрут Bosch GSR 12V-15 FC Professional 06019F6001 | 8 563 грн. |
Аккумуляторный шуруповерт Bosch Professional GSR 12V-15 FC в L-Boxx 102 с | 8 563 грн. |
Акумуляторний шурупокрут Bosch GSR 12V-15 FC Professional, 2 акб GBA 12V 2 | 8 563 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт BOSCH GSR 12V-15 FC 06019F6001 | 7 382 грн. |
Шуруповерт Bosch GSR 12V-15 FC (06019F6001) | 8 554 грн. |
Дрель шуруповерт аккумуляторная Bosch GSR 12V-15 FC (06019F6001) 06019F600 | 8 563 грн. |
Класний шурик! Загортає та свердлить на відмінно, легкий, зручний, ємна батарея. Невеликий, зручний Немає Русик Писаренко: користуюся Bosch GSR 12V-15 FC Professional 06019F6001 більше року |
Бош випустив шикарний багатофункціональний інструмент GSR 12 V-15, але його повна комплектація була для мене надмірною і я придбав цю скорочену. У будь-якому випадку, якщо буде потрібно, то частини, що бракують, можна придбати окремо. Коштує це, правда недешево, але це ж Бош, вони своїх споживачів до високих цін уже привчили) Мені потрібен був хороший безпатронний шурупокрут/дриль і купити його в комплекті з патроном, що легко пристібається, це саме те, що лікар прописав. Інструмент відрізняється малою довжиною, яка становить менше 18 сантиметрів і відмінно працює з бітами та свердлами, що мають шестигранний хвостовик на 1/4 дюйми. Може видавати велике зусилля (до 30 Нм), що дозволяє легко вкручувати шурупи до 7 мм включно і свердлити як дерево, так і метал. Причому в сталевих деталях можна свердлити отвори діаметром до 10 мм. Для свердління та загортання передбачені дві швидкості. Перша до 400 об/хв, друга, яка для свердління, до 1000 об/хв. Патрон у комплекті швидкозатискний, з максимальним діаметром циліндричного хвостовика 10мм. Так само хочеться похвалити акумулятори, вони дуже живучі для своєї ваги. Працюють довго, швидко заряджаються (близько години), ефекту пам'яті немає – краса! До речі, вага всього шурупокрута у безпатронній конфігурації виходить зовсім невеликою, всього 600 гр. Поставляється у зручній валізці, яку зручно використовувати як перенесення та перевезення. Є фірмова гарантія на три роки. З гарним інструментом робота пощастила веселіше і руки втомлюються помітно менше. Функція швидкої зарядки не працює, оскільки описали бошевці. Обіцяно, що за половину часу, тобто за півгодини, батарея набирає чи не 80% ємності. Це не зовсім так, за відчуттями заряду виходить трохи більше половини від номіналу. |
Маленький шурупокрут із двома патронами
У шурупокрута Bosch GSR 12V-15 FC Professional дуже цікава конструкція. Він оснащений відразу двома патронами: швидкозатискним та під биту. Перший дозволяє використовувати оснастку з круглими хвостовиками діаметром 1 – 10 мм. Під ним ховається патрон під біту — вал із шестигранним отвором із вбудованим магнітом, у який вставляються біти чи інші насадки із хвостовиками відповідної форми. Завдяки механізму FlexiClick заміна патронів виконується швидко (процес займає не довше кількох секунд) і без використання ключів (патрон просто насаджується на корпус і повертається до клацання). Цей же механізм забезпечує сумісність даного шурупокрута з іншими елементами системи FlexiClick — кутовою та ексцентриковою насадками, необхідними для свердління отворів та закручування кріплення з особливо важкодоступними місцями (ці адаптери можна купити окремо, знайшовши їх у каталозі аксесуарів до інструменту Bosch). Але слід зазначити, що швидкозатискний замок механізму FlexiClick має недостатню жорсткість, через що фіксація свердлильного патрона не завжди надійна (він іноді відстібається під час заміни свердла або регулювання моменту затягування). У конфігурації зі знятим затискним патроном довжина шурупокрута становить всього 132 мм. Настільки короткий корпус дозволяє працювати у вузьких і тісних місцях, де не поміститься більший інструмент.
Дуже навіть непогано, як для такого малюка
Напис HeavyDuty на шильдику означає, що Bosch GSR 12V-15 FC Professional призначений для інтенсивної роботи (що, втім, властиво всім «професійним» шурупокрутам Bosch). У нього пристойний (за мірками даного класу інструментів) крутний момент — 30 Нм. Шестерні двошвидкісного редуктора виготовлені з металу (багато виробників роблять шестерні пластиковими для економії). Шурупокрут може свердлити отвори діаметром до 19 мм у деревині (до 10 мм у металі) і загортати шурупи товщиною до 7 мм. З інших цікавих особливостей хотілося б відзначити наявність підсвічування (з функцією післясвітлення) та невелику вагу (1 кг із встановленим свердлильним патроном або 800 г без нього). У цій комплектації до інструменту додаються два акумулятори (ємністю по 2 Агод), зарядний пристрій до них та місткий пластиковий кейс L-BOXX із вкладишами.
- Артикул 06019F6004 - поставляється без свердлильного патрона, акумулятора, зарядного пристрою, кейса та інших аксесуарів
- Артикул 06019F6001 - в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій, свердлильний патрон і кейс L-Boxx
- Артикул 06019F600A - в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій, свердлильний патрон, ексцентрикова і кутова насадки, звичайний кейс
- Артикул 06019F6000 - в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій, свердлильний патрон, ексцентрикова і кутова насадки, кейс L-Boxx
- Артикул 06019F600D - в комплекті 2 акумулятора( 2 Агод), зарядний пристрій, свердлильний патрон, ексцентрикова і кутова насадки, кейс L-Boxx і набір біт (32 шт)
Модификації Bosch GSR 12V-15 FC Professional 06019F6001
Ціни на Bosch GSR 12V-15 FC Professional 06019F6001 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 12V-15 FC Professional 06019F6001 | від 7 382 грн. | 6 пропозицій | ||
Bosch GSR 12V-15 FC Professional 06019F6000 | від 9 749 грн. | 9 пропозицій | ||
Bosch GSR 12V-15 FC Professional 06019F6006 | від 13 600 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSR 12V-15 FC Professional 06019F6004 | від 2 395 грн. | 10 пропозицій | ||
Bosch GSR 12V-15 FC Professional 06019F6003 | від 6 699 грн. | 2 пропозиції |