Електровикрутка Bosch GO Professional 06019H2100
Відео 6Фото 10 |
Bosch GO Professional 06019H2100 2 біти, без ЗПбез ЗП та без біт |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GO Professional 06019H2100
Усі ціни 8 →Акумуляторна викрутка Bosch GO gen2 Professional + 2 біти 06019H2100 | 2 345 грн. |
Аккумуляторная отвертка Bosch Professional GO 2 в коробке с 2 ударными бит | 2 345 грн. |
Акумуляторна викрутка Bosch GO 2 (06019H210) | 2 139 грн. |
Bosch Шурупокрут GO 2 акумуляторний, 3.6В, Li-ion, 1.5 А·год, 5 Нм, 360 об | 2 326 грн. |
Шуруповерт Bosch GO 2 акумуляторний, 3.6В, Li-ion, 1.5 Аг, 5Нм, 360 об/хв | 2 759 грн. |
Викруткою дуже вдоволень. Незамінна, навіть шурцпи можна закручувати, але з розумом. Працювати одне задоволення,має перемикач,який замикає електророботу,і можна нею трішки докрутити як простою викруткою. Задоволень та рекомендую всім. Можна працювати як через кнопку так і через натиск. Дуже задоволення. Робота. як кажуть - взявши і працюєш. Нічого. недоліків не виявив. Андрій Очеретяний: користуюся Bosch GO Professional 06019H2100 більше року |
Професійна викрутка для ремонтників та електромонтажників
Крутний момент Bosch GO складає 5 Нм — це приблизно таке ж зусилля, якого можна досягти за допомогою звичайної ручної викрутки. Тому її можна використовувати для роботи з усіма видами кріплення, яке ви звикли закручувати і викручувати вручну. Але будь-які дії з допомогою електровикрутки Bosch будуть виконуватися значно швидше, тому що вона розвиває до 360 об/хв (значно більше, ніж більшість інших моделей).
В інструменті реалізована функція Push&Go: достатньо просто придавити гвинт або шуруп викруткою, щоб спрацював кінцевик, і патрон почав обертатися. Передбачена і дублююча кнопка, яка запускає мотор без натискання на кріплення. Зупинка двигуна здійснюється миттєво завдяки функції електронного гальма. Момент затягування регулюється з допомогою п'ятипозиційної муфти.
Деталі та нюанси
Непогана батарея ємністю 1.5 Агод, якої запросто вистачить на цілий день роботи, заряджається за допомогою кабелю з роз'ємом microUSB. Світлодіодний індикатор заряду заздалегідь підказує, що акумулятор виснажується. А ось підсвічування немає, і це дуже дивно, адже освітлення робочої зони давно вже стало стандартною функцією для електричних викруток.
В кейсі з інструментом всього дві біти, тому варто відразу купити набір насадок на всі випадки життя. Заодно придбайте і звичайну зарядку для гаджетів, тому що зарядний пристрій в комплект не входить.
Ідеальний вибір для роботи
Акумуляторна викрутка Bosch GO стане в нагоді тим, хто професійно займається ремонтом побутової техніки і комп'ютерів, складанням корпусних меблів та електрощитового обладнання або установкою розеток й освітлювальних приладів.
Щоб заощадити $10, можна купити модель попереднього покоління — електровикрутку Bosch GO Professional 06019H2020. Вона схожа за розмірами і характеристиками, але трошки відрізняється по ергономіці (регулятор крутного моменту виконаний у вигляді не дуже зручного коліщатка, розташованого на торці рукоятки).
Модификації Bosch GO Professional 06019H2100
Ціни на Bosch GO Professional 06019H2100 |
---|---|---|---|---|
Bosch GO Professional 06019H2100 | від 1 899 грн. | 8 пропозицій | ||
Bosch GO Professional 06019H2103 | від 1 799 грн. | 30 пропозицій |