Електровикрутка Bosch GO Professional 06019H2103
Відео 6Фото 14 |
Bosch GO Professional 06019H2103 2 біти, без ЗПбез ЗП та без біт |
|
Електрична викрутка для роботи з невеликими кріпильними виробами. Має крутний момент 5 Нм (що приблизно відповідає зусиллю затягування вручну) і може обертатися в обидві сторони зі швидкістю до 360 об/хв. Момент затяжки можна регулювати за допомогою 5-позиційної муфти. Особливістю електричної викрутки Bosch GO Professional є механізм її увімкнення. Вона може включатися традиційним методом (за допомогою кнопки) або набагато зручнішим способом – натисканням на кріпильний виріб. Двигун оснащений електронним гальмом для швидкої зупинки патрона. Інструмент працює без проводів за рахунок вбудованого в корпус акумулятора ємністю 1.5 Агод (заряду вистачає приблизно на один робочий день). Підзарядка здійснюється через роз'єм microUSB (кабелю та зарядного пристрою в комплекті немає). До викрутки додається пластиковий кейс.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GO Professional 06019H2103
Усі ціни 30 →Акумуляторна викрутка Bosch GO gen2 Professional 06019H2103 | 2 139 грн. |
Аккумуляторный шуруповерт Bosch GO 2 Professional 06019H2103 | 1 799 грн. |
Аккумуляторный шуруповерт Bosch Professional GO 2 в кейсе 06019H2103 | 2 139 грн. |
Акумуляторна викрутка Bosch GO 2 Professional (кейс/2 біти) (06019H2100) 0 | 2 139 грн. |
Акумуляторна викрутка Bosch GO 06019H2103 | 2 139 грн. |
Викруткою дуже вдоволень. Незамінна, навіть шурцпи можна закручувати, але з розумом. Працювати одне задоволення,має перемикач,який замикає електророботу,і можна нею трішки докрутити як простою викруткою. Задоволень та рекомендую всім. Можна працювати як через кнопку так і через натиск. Дуже задоволення. Робота. як кажуть - взявши і працюєш. Нічого. недоліків не виявив. Андрій Очеретяний: користуюся Bosch GO Professional 06019H2100 більше року |
Модификації Bosch GO Professional 06019H2103
Ціни на Bosch GO Professional 06019H2103 |
---|---|---|---|---|
Bosch GO Professional 06019H2100 | від 1 899 грн. | 8 пропозицій | ||
Bosch GO Professional 06019H2103 | від 1 799 грн. | 30 пропозицій |