Гайковерт Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8500
Відео 14Фото 8 |
Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8500 |
|
Модель 06019J8500 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, в комплекті моделі 06019J8502 два акумулятора (8 Агод), зарядний пристрій і кейс, а в комплекті моделі 06019J8522 два акумулятора (5 Агод), зарядний пристрій і кейс.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8500
Усі ціни 34 →Аккумуляторный ударный гайковерт Bosch GDS 18V-1050 H ( SOLO ) 06019J8500 | 8 999 грн. |
Акумуляторний ударний гайковерт Bosch Professional GDS 18V-1050 H без акб | 10 992 грн. |
Аккумуляторный ударный гайковерт Bosch Professional GDS 18V-1050 H без акб | 10 992 грн. |
Акумуляторний ударний гайковерт Bosch GDS 18 V-1050 H (18 В, без АКБ) (060 | 10 992 грн. |
Акумуляторний ударний гайкокрут Bosch GDS 18V-1050 H Professional, без акб | 10 992 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Артикул 06019A1S0C — поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, в комплекті вкладиш для кейса
- Артикул 06019A1S04 — в комплекті 2 акумулятора (3 Агод), зарядний пристрій і кейс з вкладишами
- Артикул 06019A1S0B — в комплекті 2 акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій і кейс з вкладишами
- Артикул 06019A1S0K — в комплекті 2 акумулятора (5 Агод), зарядний пристрій і кейс з вкладишами
Модификації Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8500
Ціни на Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8500 |
---|---|---|---|---|
Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8522 | від 17 999 грн. | 44 пропозиції | ||
Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8503 | від 26 400 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8502 | від 22 999 грн. | 17 пропозицій | ||
Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8500 | від 8 999 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →