Дриль-шурупокрут Bosch UniversalDrill 18V-60 06039D7002
Відео 1Фото 10 |
Bosch UniversalDrill 18V-60 06039D7002 акк. 2 шт 2 Агод акк. відсутній |
|
Модель 06039D7000 поставляється без аксесуарів, в комплекті моделі 06039d7001 один акумулятор (2 Агод), зарядний пристрій і кейс, в комплекті моделі 06039d7002 два акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і кейс.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch UniversalDrill 18V-60 06039D7002
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch UniversalDrill 18V-60, 2 акб PBA 18V | 5 999 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch UniversalDrill 18V-60 із 2 акб 2.0Ah | 6 558 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch UniversalDrill 18V-60 c 2 акб 2 Ah и | 6 558 грн. |
Акумуляторний дриль-шуруповерт Bosch UniversalDrill 18V-60, 2 акб PBA 18V | 6 558 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch UniversalDrill 18V-60 c 2 акб 2 Aч 0 | 6 396 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bosch UniversalDrill 18V-60 06039D7002
Ціни на Bosch UniversalDrill 18V-60 06039D7002 |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalDrill 18V-60 06039D7002 | від 5 999 грн. | 5 пропозицій | ||
Bosch UniversalDrill 18V-60 06039D7000 | від 3 318 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →