Дриль-шурупокрут Bosch GSR 120-LI Professional 06019F7002
Відео 3Фото 9 |
Bosch GSR 120-LI Professional 06019F7002 |
|
Компактний акумуляторний дриль-шупуповерт з підтримкою двох швидкісних режимів, практичним швидкозатискним патроном і LED-підсвічуванням. Належить до професійних моделей 2017 року, що дозволяє виконувати значні обсяги складальних, монтажно-демонтажних та оздоблювальних робіт. Завдяки невеликим розмірам може використовуватися в ситуаціях, коли звичайний ручний електроінструмент не підійде за розмірами.
Незважаючи на скромні розміри і легка вага (з батареєю 0,99 кг), демонструє гідний рівень потужності і розвиває крутний момент до 30 Нм. Дриль-шурупокрут Bosch GSR 120-LI Professional 06019F7002 здатна відвертати/загортати шурупи, саморізи, конфірмати значного діаметра і може стати зручним помічником у завданнях складання корпусних меблів. Завдяки довговічному 2-швидкісний редуктор здатна працювати в двох режимах. На першій швидкості (до 380 об/хв) виконуються роботи з кріпленнями і свердління великих отворів в твердих матеріалах. Друга (до 1300 об/хв) прекрасно підходить для енергійного свердління невеликих отворів. Передбачено обмеження крутного моменту регулюючої муфтою (20 позицій). Інструмент не комплектується акумуляторами (сумісний із батареями Bosch GBA 12В), зарядкою і кейсом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GSR 120-LI Professional 06019F7002
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch GSR 120-LI без акб 06019F7002 | 999 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch Professional GSR 120-LI, без акб та з | 1 499 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch Professional GSR 120-LI, без акб и з | 1 349 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch GSR 120-LI Professional, без акб 0601 | 1 349 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch GSR 120-LI Professional 06019F7002 | 1 349 грн. |
Зручний акумуляторний електроінструмент у моїй роботі дуже важливий. Я займаюся оздоблювальними роботами, часто маю справу з гіпсокартоном, а отже доводиться крутити велику кількість шурупів. Акумулятор дає відмінну мобільність і позбавляє необхідності возитися з подовжувачами. Мій колишній акумуляторний шурупокрут зносився, та й самі акумулятори вимагали заміни, а це справа дорога. Ось я вирішив купити новий інструмент. Бош, як завжди гарний. Але це напевно найприємніший і найзручніший з ручних електроінструментів, якими мені доводилося працювати. По-перше, у нього невелика вага, що вже само по собі цінно. Коли тримаєш такий інструмент у руках 5-10-15 хвилин різниці немає, але коли цей час перевалює за годину-півтори, то добре відчувається кожна зайва сотня грамів. Тут виробнику вдалося вкластися в кілограм і це вага разом із гарною літій-іонною батареєю, якої поки що вистачає як мінімум на дві з половиною – три години дуже щільної роботи. Це чимало, але якщо раптом буде недостатньо, то в комплекті є другий змінний акумулятор, а розряджений можна швидко відновити на зарядці лише за одну годину. Зручна рукоятка з прогумованими накладками, добре відцентрований швидкозатискний патрон, муфта, що регулює ступінь затягування кріплення і високий максимальний крутний момент - все це робить роботу з цим шурупокрутом простим і комфортним. Однаково добре працює по дереву та металу, завдяки двошвидкісному редуктору може використовуватися і для свердління. Реверс першого тижня перемикався дуже туго, але потім розробився, притерся і зараз перемикач спрацьовує як належить. Ще я традиційно нарікаю на дорожнечу Бош, але не в цьому випадку, ціна помірна |
- Артикул 06019F7002 — поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса
- Артикул 06019F7000 — у комплекті 1 акумулятор (1.5 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 06019F7001 — в комплекті 2 акумулятора (1.5 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 06019F7004 — в комплекті 2 акумулятора (1.5 Агод), зарядний пристрій, кейс і набір біт та свердел (23 шт)
- Артикул 06019F700D — в комплекті 2 акумулятора (1.5 Агод), зарядний пристрій, кейс, набір біт (24 шт) і магнітний тримач
- Артикул 06019F7005 — в комплекті 2 акумулятора (1.5 Агод), зарядний пристрій, кейс і ліхтар
Модификації Bosch GSR 120-LI Professional 06019F7002
Ціни на Bosch GSR 120-LI Professional 06019F7002 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 120-LI Professional 06019F7000 | від 2 899 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch GSR 120-LI Professional 06019F7001 | від 3 353 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSR 120-LI Professional 06019F7004 | від 3 899 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch GSR 120-LI Professional 06019F7002 | від 999 грн. | 5 пропозицій |