Гайковерт Bosch GDS 18V-1000 Professional 06019J8300
Відео 2Фото 15 |
Bosch GDS 18V-1000 Professional 06019J8300 акк. 2 шт 5 Агод , кейсакк. відсутній, без кейса |
|
Модель 06019J8500 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, в комплекті моделі 06019J8502 два акумулятора (8 Агод), зарядний пристрій і кейс, а в комплекті моделі 06019J8522 два акумулятора (5 Агод), зарядний пристрій і кейс.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GDS 18V-1000 Professional 06019J8300
Усі ціни 35 →Акумуляторний гайкокрут Bosch Professional GDS 18V-1000 без акб і з/п, у к | 10 570 грн. |
Аккумуляторный гайковерт Bosch Professional GDS 18V-1000, без акб, в карто | 10 570 грн. |
Аккумуляторный гайковерт Bosch GDS 18V-1000 Professional без акб, в картон | 9 035 грн. |
Акумуляторний ударний гайковерт Bosch GDS 18 V-1000 (18 В, без АКБ) (06019 | 10 570 грн. |
Акумуляторний ударний гайковерт Bosch GDS 18V-1000 Professional, без акб, | 10 570 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GDS 18V-1000 Professional 06019J8300
Ціни на Bosch GDS 18V-1000 Professional 06019J8300 |
---|---|---|---|---|
Bosch GDS 18V-1000 Professional 06019J8304 | від 17 600 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GDS 18V-1000 Professional 06019J8300 | від 8 739 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →