Шурупокрут Bosch GSR 12V-35 HX Professional 06019J9101
Відео 2Фото 8 |
Bosch GSR 12V-35 HX Professional 06019J9101 |
|
У комплекті моделі 06019J9101 два акумулятора (3 Агод) і зарядний пристрій, кейс відсутній, а модель 06019J9102 постачається без акумулятора і зарядного пристрою, але з кейсом в комплекті.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSR 12V-35 HX Professional 06019J9101
Усі ціни 16 →Аккумуляторный шуруповерт Bosch GSR 12V-35 HX Professional, 2 акб GBA 12V | 7 299 грн. |
Акумуляторний шуруповерт Bosch Professional GSR 12V-35 HX в картоні без ак | 9 147 грн. |
Аккумуляторный шуруповерт Bosch Professional GSR 12V-35 HX с 2 акб GBA 12V | 9 147 грн. |
Акумуляторний шуруповерт Bosch GSR 12V-35 HX Professional (2х12 В, 3 А*год | 9 147 грн. |
Акумуляторний шурупокрут Bosch GSR 12V-35 HX Professional, 2 акб GBA 12V 3 | 9 147 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GSR 12V-35 HX Professional 06019J9101
Ціни на Bosch GSR 12V-35 HX Professional 06019J9101 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 12V-35 HX Professional 06019J9101 | від 7 299 грн. | 16 пропозицій | ||
Bosch GSR 12V-35 HX Professional 06019J9100 | від 9 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSR 12V-35 HX Professional 06019J9103 | від 3 799 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSR 12V-35 HX Professional 06019J9102 | від 4 699 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →