Гайковерт Bosch GDX 180-LI Professional 06019G5220
Відео 3Фото 10 |
Bosch GDX 180-LI Professional 06019G5220 акк. 2 шт 2 Агод акк. 2 шт 3 Агод , без мультитула |
|
Вражаюче компактний і потужний ударний гайковерт з акумуляторним живленням та відмінною комплектацією. Особливістю цієї моделі стало використання комбінованого полудюймового патрона, який може працювати як HEX-тримач біт і квадрат розміром 1/2". Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для повноцінного професійного використання. Призначений для виконання значних обсягів серійних складальних, монтажно-демонтажних, оздоблювальних і будівельних робіт.
Ударний гайковерт Bosch GDX 180-LI Professional 06019G5220 обладнаний потужним колекторним електродвигуном і витривалим редуктором з термозміцненими сталевими шестернями. Здатний розвивати гідний рівень крутного моменту (до 180 Нм), що дозволяє йому без проблем відвертати/закручувати гайки і болти розміром від М6 до М14. Легко справляється з відкручуванням кріплень з застарілої іржею. Має зручний повзунковий перемикач реверса, гальмо вибігу ротора двигуна і практичну LED-підсвічування. Комплектується двома місткими літій-іонними батареями GBA 18В (3∙год), швидким зарядним пристроєм Multivolt AL 1820 CV і кейсом для транспортування/зберігання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GDX 180-LI Professional 06019G5220
Усі ціни 6 →Акумуляторний гайкокрут ударний Bosch GDX 180-LI, 2 акб 3 A/год 06019G5220 | 9 310 грн. |
Bosch GDX 180-LI Professional 06019G5220 | 12 000 грн. |
Bosch GDX 180-LI Professional 06019G5220 | 12 300 грн. |
Bosch GDX 180-LI Professional 06019G5220 | 12 600 грн. |
Акумуляторний гайковерт ударний Bosch GDX 180-LI Professional з АКБ та ЗУ | 6 990 грн. |
Акумуляторний гайковерт Bosch GDX 180-LI | 3 499 грн. |
Гайковерт і ударний шурупокрут в одній особі
Bosch GDX 180 — LI Professional-це представник рідкісного виду гайковертів, що мають Комбіновані патрони. Його шпиндель є одночасно квадратом (типорозміру 1/2") для кріплення головок і посадковим місцем під біти. Таким чином, даний інструмент, залежно від використовуваної оснащення, може виконувати функції гайковерта або шурупокрута. А якщо купити свердла з шестигранними хвостовиками і ставити їх в патрон замість біти, то і без дрилі можна буде обійтися.
Суцільні плюси без мінусів
Гайковерт компактний і легкий (1.1 кг без АКБ або 1.46 кг зі штатною батареєю на 3 Агод). Тому він особливо зручний для роботи під капотом авто або в інших важкодоступних місцях. Слюсарів порадує яскраве світлодіодне підсвічування, а монтажників — наявність петлі на зап'ясті і гачка, що дозволяє підвішувати інструмент на поясі. У комплекті є кейс і дві батареї.
"Синій" Bosch відомий тим, що інструмент даної серії розрахований на професійне використання. Швидке знайомство з гайковертом Bosch GDX 180-LI Professional тільки підтверджує цей факт. У нього надійна конструкція, що гарантує великий термін служби інструменту. Забезпечений зручний доступ до редуктора (для періодичної заміни мастила між сталевими шестернями) і вугільним щіток.
Універсальний гайковерт для професіоналів
Незважаючи на компактність, даний гайковерт має пристойні характеристики. Він розвиває зусилля затягування 180 Нм. Цього цілком достатньо, щоб крутити колісні болти на легкових автомобілях, «зривати» злегка заіржавілі болти і гайки або закручувати в деревину товсті саморізи і довгі «глухарі». Беручи до уваги потужність, малу вагу і універсальність даного інструменту, Bosch GDX 180-LI можна сміливо рекомендувати всім професіоналам: від автослюсарів до будівельників і монтажників.
Модификації Bosch GDX 180-LI Professional 06019G5220
Ціни на Bosch GDX 180-LI Professional 06019G5220 |
---|---|---|---|---|
Bosch GDX 180-LI Professional 06019G5223 | від 7 289 грн. | 30 пропозицій | ||
Bosch GDX 180-LI Professional 06019G5220 | від 3 499 грн. | 6 пропозицій |