Болгарка Bosch GWX 18V-10 Professional 06017B0100
Фото 3 |
Bosch GWX 18V-10 Professional 06017B0100 |
|
X-LOCK — унікальна бесключевая система кріплення оснащення
Звичайний диск з круглим отвором не підходить для роботи з даною моделлю
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин BoschВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Bosch
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GWX 18V-10 Professional 06017B0100
Усі ціни 23 →Акумуляторна кутова шліфмашина Bosch Professional GWX 18V-10 без акб та з/ | 10 104 грн. |
Аккумуляторная угловая шлифмашина Bosch Professional GWX 18V-10 без акб и | 10 104 грн. |
Акумуляторна болгарка Bosch GWX 18V-10 Professional Каркас (06017B0100) 06 | 10 104 грн. |
Шліфмашина кутова акумуляторна Bosch 18V-10, (без АКБ та ЗП), (0.601.7B0.1 | 10 104 грн. |
Акумуляторна безщіткова болгарка Bosch GWX 18V-10 Professional без акб 060 | 10 104 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Bosch GWX 18V-10 Professional 06017B0100
Ціни на Bosch GWX 18V-10 Professional 06017B0100 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWX 18V-10 Professional 06017B0100 | від 8 138 грн. | 23 пропозиції | ||
Bosch GWX 18V-10 Professional 06017B0102 | від 18 999 грн. | 35 пропозицій | ||
Bosch GWX 18V-10 Professional 06017B0101 | від 11 280 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →