Болгарка Bosch GWS 18V-15 C Professional 06019H6000
Відео 3Фото 6 |
Bosch GWS 18V-15 C Professional 06019H6000 |
|
Функція Drop Control — негайне відключення інструменту в разі випадкового падіння на підлогу. Система Simply Connected — можливість персоналізації інструменту за допомогою Bluetooth модуль Low Energy GCY 30-4 в комплекті)
Модель 06019H6100 поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, а в комплекті моделі 06019H6101 два акумулятора (8 Агод) і зарядний пристрій
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин BoschВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Bosch
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GWS 18V-15 C Professional 06019H6000
Усі ціни 12 →Акумуляторна безщіткова кутова шліфмашина Bosch Professional GWS 18V-15 C, | 12 983 грн. |
Аккумуляторная бесщеточная угловая шлифмашина Bosch Professional GWS 18V-1 | 12 983 грн. |
Аккумуляторная бесщеточная угловая шлифмашина Bosch GWS 18V-15 C Professio | 10 599 грн. |
Акумуляторна болгарка Bosch GWS 18V-15 C Professional Каркас (06019H6000) | 12 983 грн. |
Акумуляторна безщіткова кутова шліфмашина Bosch GWS 18V-15 C Professional, | 12 983 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →