Вудилище Brain Apex Double 390-130
Brain Apex Double 390-130 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Apex Double 390-130
Усі ціни 25 →Фидерное удилище Brain Apex Double 3.9m, 3.5lbs/max 150g (1858.40.75) | 2 310 грн. |
Удилище фидерное Brain Apex Double 3.90m 3.5lbs/max 150g (1858.40.75) | 2 310 грн. |
Вудилище Brain fishing Apex Double 3.9m 3.5lbs/max 150g (1858.40.75) | 2 310 грн. |
Удилище Brain fishing Apex Double 3.9m 3.5lbs/max 150g (1858.40.75) 1858.4 | 2 300 грн. |
Вудилище Brain fishing Apex Double 3.9m 3.5lbs/max 150g (1858.40.75) 1858. | 2 310 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →