Умивальник Catalano Premium 150 1500 мм (115VP00)
Фото 4 |
Catalano Premium 150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Premium 150 1500 мм
Усі ціни 8 →Умивальник настінний Catalano Premium 1500 x 500 арт.115VP00 115VP00 | 42 578 грн. |
Раковина Catalano Premium (115VP00) | 42 578 грн. |
Підвісний умивальник Catalano Premium 150 з двома рукомийниками (115VP00) | 37 999 грн. |
Catalano Premium 150 115VP00 | 53 880 грн. |
Catalano Premium 150 115VP00 | 55 227 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →