Умивальник Catalano Sfera 45 145BSF00 450 мм
Фото 7 |
Catalano Sfera 45 145BSF00 450 мм600 мм |
|
Умивальник може продаватися без рушникотримача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Sfera 45 145BSF00 450 мм
Раковина підвісна Catalano Sfera 45х34 білий 145BSFNP00 | 7 426 грн. |
Раковина керамічна 45 см Catalano Sfera (145BSF00) | 8 175 грн. |
Підвісний умивальник Catalano Sfera 45 (145BSF00) | 7 999 грн. |
Раковина підвісна Catalano SFERA 45х34 см біла 145BSF00 | 8 175 грн. |
Раковина підвісна Catalano SFERA 45х34 см біла 145BSF00 | 8 175 грн. |
Модификації Catalano Sfera 45 145BSF00
Ціни на Catalano Sfera 45 145BSF00 |
---|---|---|---|---|
Catalano Sfera 45 145BSF00 450 мм | від 7 426 грн. | 5 пропозицій | ||
Catalano Sfera 60/3 600 мм | від 9 999 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →