Умивальник Catalano Sfera 60/3 600 мм (160BSF00)
Фото 5 |
Catalano Sfera 60/3 450 мм600 мм |
|
Умивальник може продаватися без рушникотримача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Sfera 60/3 600 мм
Раковина підвісна Catalano SFERA 60х45 см біла 160BSF00 | 10 674 грн. |
Раковина керамічна 60 см Catalano Sfera (160BSF00) | 10 674 грн. |
Підвісний умивальник Catalano Sfera 60 (160BSF00) | 9 999 грн. |
Умивальник Catalano SFERA 60x45, білий 160BSF00 | 10 674 грн. |
Раковина підвісна Catalano SFERA 60х45 см біла 160BSF00 | 10 674 грн. |
Модификації Catalano Sfera 60/3
Ціни на Catalano Sfera 60/3 |
---|---|---|---|---|
Catalano Sfera 45 145BSF00 450 мм | від 7 426 грн. | 5 пропозицій | ||
Catalano Sfera 60/3 600 мм | від 9 999 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →