Умивальник Cersanit Crea 80 K114-017 805 мм
Відео 1Фото 15 |
Cersanit Crea 80 K114-017 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Crea 80 K114-017 805 мм
Усі ціни 11 →Cersanit Cersanit Crea 80 (K114-017) K114-017 | 8 099 грн. |
Раковина Cersanit Crea 80 см (K114-017) K114-017 | 8 499 грн. |
Cersanit Cersanit Раковина CREA 80см, меблів - K114-017 | 6 119 грн. |
Раковина CREA 80см, меблева Модель CREA K114-017 | 8 499 грн. |
Умивальник Cersanit CREA 80 (K114-017) | 7 812 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Cersanit Crea 80 K114-017
Ціни на Cersanit Crea 80 K114-017 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Crea 50 K114-005 505 мм | від 4 175 грн. | 9 пропозицій | ||
Cersanit Crea 60 K114-006 600 мм | від 4 388 грн. | 10 пропозицій | ||
Cersanit Crea 80 K114-017 805 мм | від 6 119 грн. | 11 пропозицій | ||
Cersanit Crea 100 K114-018 1010 мм | від 7 703 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →