Сковорідка Maestro Elite MR1217-24 24 см
Фото 4 |
Maestro Elite MR1217-24 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Elite MR1217-24 24 см
Усі ціни 10 →Сковорода Maestro 24 см (MR-1217-24) | 575 грн. |
Сковорода Maestro 24 см (MR-1217-24) | 566 грн. |
Maestro 1217-24-MR | 502 грн. |
Сковорода Maestro MR-1217-24 | 594 грн. |
Сковорода Maestro MR-1217-24 (24 см) | 688 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Maestro Elite MR1217-24
Ціни на Maestro Elite MR1217-24 |
---|---|---|---|---|
Maestro Elite MR1217-20 20 см | від 423 грн. | 15 пропозицій | ||
Maestro Elite MR1217-24 24 см | від 502 грн. | 13 пропозицій | ||
Maestro Elite MR1217-26 26 см | від 566 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →