Літня шина Continental ContiSportContact 5P 235/40 R18 95Y Mercedes-Benz
Відео 5Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiSportContact 5P 235/40 R18 95Y Mercedes-Benz |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiSportContact 5P 235/40 R18 95Y Mercedes-Benz
Усі ціни 14 →Continental ContiSportContact 5P 235/40 ZR18 95Y XL FR MO | 5 486 грн. |
Continental ContiSportContact 5P 235/40 R18 95Y XL FR MO #REF! | 5 310 грн. |
Continental SportContact 5P 235/40 R18 95Y MO | 5 943 грн. |
Continental ContiSportContact 5P 235/40 ZR18 95Y XL FR MO | 5 460 грн. |
Continental SportContact 5P 235/40 R18 95Y XL FR MO | 6 500 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental ContiSportContact 5P 235/40 R18 95Y Mercedes-Benz
Ціни на Continental ContiSportContact 5P 235/40 R18 95Y Mercedes-Benz |
---|---|---|---|---|
Continental ContiSportContact 5P 235/40 R18 95Y | від 5 281 грн. | 8 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5P 235/40 R18 95Y Mercedes-Benz | від 5 104 грн. | 14 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5P 235/40 R18 95Y Seal | від 5 770 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →