Зимова шина Continental ContiWinterContact TS830P 215/60 R16 99H
Відео 6Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiWinterContact TS830P 215/60 R16 99H 215/60 R16 99 H 215/60 R16 99 H Seal |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiWinterContact TS830P 215/60 R16 99H
Усі ціни 36 →Шина Continental ContiWinterContact TS 830P 215/60 R16 99H XL | 3 883 грн. |
Continental ContiWinterContact TS 830P 215/60 R16 99H XL | 3 599 грн. |
Continental ContiWinterContact TS 830P 215/60 R16 99H XL | 4 128 грн. |
Continental ContiWinterContact TS 830P 215/60 R16 99H XL | 4 150 грн. |
Continental ContiWinterContact TS830P (215/60R16 99H) | 4 019 грн. |
ще 20 пропозицій
1 1 3 2 |
Відкотив дві зими, минула була відносно без опадів проблем не було, ця зима повний жах їжджу по роботі за 700 км разів чи два на місяць на трасі добре собі веде проблем немає. У місті цієї зими пхали мене разів 8 тільки 2-3 рази з моєї вини. З паркування після снігопаду не міг 25 метрів виїхати сніг 30 см+ був. Близько години пхали. Коли на моє місце без проблем після мене заїхала шкода я а*уел. У мене ауді а6 с7 Асвальт та сніг до 20 см На великому снігу не їде зовсім, жижа, крига це жах рекомендую не купувати |
Показано 1 з 7 відгуків
ще 6 відгуків
Відеоогляди
Модификації Continental ContiWinterContact TS830P 215/60 R16 99H
Ціни на Continental ContiWinterContact TS830P 215/60 R16 99H |
---|---|---|---|---|
Continental ContiWinterContact TS830P 215/60 R16 99H | від 3 736 грн. | 36 пропозицій | ||
Continental ContiWinterContact TS830P 215/60 R16 99H Seal | від 7 905 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →