Зимова шина Continental ContiWinterContact TS860 215/55 R16 97V
Відео 10Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiWinterContact TS860 215/55 R16 97V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiWinterContact TS860 215/55 R16 97V
Шини Continental WinterContact TS 860 215/55 R16 97V XL | 9 623 грн. |
Continental WinterContact TS 860 215/55R16 97V XL | 9 880 грн. |
Continental WinterContact TS 860 215/55R16 97V XL | 10 374 грн. |
купив машинку на цій гумі, м'яка, але міцна! не знаю як мій попередник її використав але виявилося що вона 2014 а протектор є ще огого. М'яка, міцна та ізосостійка! Чи не їздіть на ній влітку. Гума тільки для зими! Андрей: користуюся Continental ContiWinterContact TS860 195/65 R15 91T менше місяця |
Гума відмінна. Відмінна у плані їздових характеристик. Чи не буксує, добре тримає дорогу. Але дуже м'яка. Я навіть сказав би занадто. Притерся до бордюру та відірвав шматок. Наїхав на яму правим переднім і заднім, як наслідок – переднє розірвало, заднє з грижею. Я думаю не для наших вона дорога. Ще зауважив, що швидко з'їдається. За 2 місяці протектор явно схуд. Але тому вона й так добре керується та тримає дорогу. Мені здається це доля всієї м'якої гуми. Але це не конкурс краси, просто довелося до слова. Впевнено тримає дорогу. На снігу чудово себе показала, я думав буде гірше. Легка, перевіряв з мішленом альпін, той явно важчий. При їзді не шумить. Працювати починає за +5~ Дуже й дуже м'яка. До бордюр краще не притиратися, легко рветься. Ям не любить, гулю зловити нефіг робити. Антон Ч: користуюся Continental ContiWinterContact TS860 195/50 R15 82T кілька місяців |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Continental ContiWinterContact TS860 215/55 R16 97V
Ціни на Continental ContiWinterContact TS860 215/55 R16 97V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiWinterContact TS860 215/55 R16 93H | від 3 990 грн. | 13 пропозицій | ||
Continental ContiWinterContact TS860 215/55 R16 97H | від 8 613 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiWinterContact TS860 215/55 R16 97V | від 9 623 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →