Літня шина Continental EcoContact 6 315/30 R22 107Y
Відео 19Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental EcoContact 6 315/30 R22 107Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental EcoContact 6 315/30 R22 107Y
Летние шины Continental EcoContact 6 315/30 ZR22 107Y XL * 1001316277 | 17 417 грн. |
Continental EcoContact 6 315/30 R22 107Y | 21 015 грн. |
Continental ECOCONTACT 6 315/30 R22 107Y XL | 15 378 грн. |
Continental ContiEcoContact 6 315/30 R22 107Y XL 3588060000 | 15 016 грн. |
Continental ContiEcoContact 6 315/30 R22 107Y XL | 16 262 грн. |
Зимова гума у мене вся континенталь, люблю її за м'якість та гарне гальмування. Вирішив спробувати взяти літню континенталь. Найперше що абсолютно не відрізняється від зимових шин – боковина. Вона дуже м'яка, тонка та хипла. З іншого боку, шина легка та економічна. Я не помітив змін щодо витрати палива, але помітив м'якість. Комфортно котить рівною дорогою, по невеликих нерівностях теж. Добре кермується, не зносить на мокрому асфальті, відмінний зачіп та гальмування. Але воно міське. Така м'яка боковина гарантує пригоди бездоріжжям. Ями теж намагаюся все об'їжджати. Не гамірна, їде тихенько, по лежачих не стрибає. Я задоволений. Гарний зачіп. Не погано кермується, і на сухому, і на мокрому асфальті. Тиха. Ціна досить демократична. Дуже м'яка боковина і підозріло тонка. Не вселяє впевненості. Игорь: користуюся Continental EcoContact 6 195/65 R15 91H більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Continental EcoContact 6 315/30 R22 107Y
Ціни на Continental EcoContact 6 315/30 R22 107Y |
---|---|---|---|---|
Continental EcoContact 6 315/30 R22 107Y | від 15 016 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 315/30 R22 107Y BMW/Mini | від 16 470 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental EcoContact 6 315/30 R22 107Y Run Flat | від 17 303 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →