Літня шина Continental UltraContact 205/55 R16 91V
Відео 13Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Continental UltraContact 205/55 R16 91V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental UltraContact 205/55 R16 91V
Усі ціни 29 →Шина Continental UltraContact 205/55 R16 91V FR | 3 471 грн. |
Continental ULTRACONTACT 205/55 R16 91V FR (9041588781) | 5 250 грн. |
Continental UltraContact 205/55 R16 91V FR | 3 657 грн. |
Continental UltraContact (205/55R16 91V) | 3 579 грн. |
Continental UltraContact 205/55 R16 91V | 3 991 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental UltraContact 205/55 R16 91V
Ціни на Continental UltraContact 205/55 R16 91V |
---|---|---|---|---|
Continental UltraContact 205/55 R16 91H | від 3 502 грн. | 22 пропозиції | ||
Continental UltraContact 205/55 R16 91V | від 3 452 грн. | 29 пропозицій | ||
Continental UltraContact 205/55 R16 91W | від 3 564 грн. | 8 пропозицій | ||
Continental UltraContact 205/55 R16 94V | від 3 990 грн. | 34 пропозиції | ||
Continental UltraContact 205/55 R16 94W | від 6 097 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →