Зимова шина Continental WinterContact TS870P 255/60 R18 112H
Відео 4Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental WinterContact TS870P 255/60 R18 112H 255/60 R18 112 H 255/60 R18 112 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental WinterContact TS870P 255/60 R18 112H
Усі ціни 31 →Continental WinterContact TS 870P 255/60 R18 112H XL FR | 6 767 грн. |
Continental WinterContact TS870P 255/60 R18 112H XL FR | 9 141 грн. |
Continental WinterContact TS870P (255/60R18 112H) | 7 054 грн. |
Зимние шины Continental WinterContact TS 870P 255/60 R18 112H XL 100245549 | 7 248 грн. |
Зимова шина CONTINENTAL WinterContact TS870P 255/60R18 112H | 6 935 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental WinterContact TS870P 255/60 R18 112H
Ціни на Continental WinterContact TS870P 255/60 R18 112H |
---|---|---|---|---|
Continental WinterContact TS870P 255/60 R18 112H | від 6 767 грн. | 31 пропозиція | ||
Continental WinterContact TS870P 255/60 R18 112V | від 7 270 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →