Струни DAddario Phosphor Bronze 10-47 (EJ15)
Відео 6 |
DAddario Phosphor Bronze 10-47 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario Phosphor Bronze 10-47
Струни для акустичної гітари D'Addario EJ15 Phosphor Bronze Extra Light Ac | 418 грн. |
Струны D'ADDARIO EJ15 PHOSPHOR BRONZE EXTRA LIGHT (10-47) | 424 грн. |
DAddario EJ15 Phosphor Bronze Extra Light (10-47) | 424 грн. |
D'Addario EJ15 Phosphor Bronze 10-47 Extra Light | 499 грн. |
Струни для акустичної гітари D'Addario EJ15 Phosphor Bronze Extra Light (1 | 424 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →