Струни DAddario XL Nickel Wound Bass 55-110 (EXL230)
DAddario XL Nickel Wound Bass 55-110 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario XL Nickel Wound Bass 55-110
Струни для бас-гітари D'Addario EXL230 Nickel Wound Heavy Electric Bass St | 1 065 грн. |
Струны D'ADDARIO EXL230 XL NICKEL WOUND BASS HEAVY (55-110) | 1 072 грн. |
D'Addario EXL230 Nickel Bass XL Medium 4-String (55-110) | 1 072 грн. |
Струни DAddario EXL230 XL 55-110 Heavy 4-string | 1 155 грн. |
Струни d'addario EXL230 XL HEAVY 55-110 | 1 072 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →