Струни DAddario XL Nickel Wound Bass 50-105 (EXL160)
Фото 3 |
DAddario XL Nickel Wound Bass 50-105 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario XL Nickel Wound Bass 50-105
Струны D'ADDARIO EXL160 XL NICKEL WOUND BASS MEDIUM (50-105) | 1 072 грн. |
D'Addario EXL160 Nickel Bass XL Medium 4-String (50-105) | 1 072 грн. |
Струни d'addario EXL160 XL MEDIUM 50-105 | 1 072 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →