Струни DAddario XL Nickel Wound Bass 50-120 (EXL160BT)
Фото 3 |
DAddario XL Nickel Wound Bass 50-120 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario XL Nickel Wound Bass 50-120
Струны D'ADDARIO EXL160BT XL NICKEL WOUND BALANCED TENSION BASS MEDIUM (50 | 1 072 грн. |
D'Addario EXL160BT Nickel Bass XL Medium 4-String (50-120) | 1 072 грн. |
Струни для бас-гітари D'Addario EXL160BT XL NICKEL WOUND BALANCED TENSION | 1 072 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →