Кондиціонер Mitsubishi Electric MXZ-2F53VFHZ 53 м² на 2 блоки(ів)
Mitsubishi Electric MXZ-2F53VFHZ 53 м²
на 2 блоки(ів)
53 м²
на 2 блоки(ів)
83 м² на 4 блоки(ів)
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:53 м²
t обігріву:від -25 °C
Споживання:1290/1360 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Робота при температурі зовнішнього повітря до -25 °С.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MXZ-2F53VFHZ
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Electric MXZ-2F53VFHZ 53 м² на 2 блоки(ів)
Усі ціни 12 →Mitsubishi Electric Mitsubishi Electric MXZ-2F53VFHZ | 78 435 грн. |
Внешний блок Mitsubishi Electric MXZ-2F53VFHZ | 82 380 грн. |
Зовнішній блок мультиспліт-системи Mitsubishi Electric MXZ-2F53VFHZ | 109 058 грн. |
Зовнішній блок Mitsubishi Electric MXZ-2F53VFHZ | 116 765 грн. |
MITSUBISHI ELECTRIC MXZ-2F53VFHZ | 74 267 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Mitsubishi Electric MXZ-2F53VFHZ
Ціни на Mitsubishi Electric MXZ-2F53VFHZ |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric MXZ-2F53VFHZ 53 м² на 2 блоки(ів) | від 74 267 грн. | 12 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MXZ-4F83VFHZ 83 м² на 4 блоки(ів) | від 136 868 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →