Кондиціонер Mitsubishi Electric Design MSZ-EF35VGK 35 м²
Фото 11 |
Mitsubishi Electric Design MSZ-EF35VGK 35 м²
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
Функції:нічний режим, управління зі смартфона
Належить до оновленої серії дизайнерських кондиціонерів 2021 року. Модель має найвищу ефективність охолодження А+++.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Design MSZ-EF35VGK
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Electric Design MSZ-EF35VGK 35 м²
Усі ціни 12 →Mitsubishi Electric Mitsubishi Electric Design Inverter MSZ-EF35VGKW | 25 103 грн. |
Внутрішній блок кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-EF35VGKB 90620221106 | 25 829 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI ELECTRIC Design Inverter MS | 21 000 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI ELECTRIC Design Inverter MS | 20 950 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI ELECTRIC Design Inverter MS | 21 050 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Mitsubishi Electric Design MSZ-EF35VGK
Ціни на Mitsubishi Electric Design MSZ-EF35VGK |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric Design MSZ-EF22VGK 22 м² | від 13 440 грн. | 20 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Design MSZ-EF25VGK 25 м² | від 16 450 грн. | 19 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Design MSZ-EF35VGK 35 м² | від 20 950 грн. | 18 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Design MSZ-EF42VGK 42 м² | від 26 100 грн. | 18 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Design MSZ-EF50VGK 50 м² | від 29 650 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →