Кавоварка De'Longhi Dinamica ECAM 353.75.B чорний
Відео 37Фото 6 |
De'Longhi Dinamica ECAM 353.75.B чорний |
|
Багатофункціональна, стильна і повністю автоматизована Італійська кавоварка для приготування еспресо і кавово-молочних напоїв на його основі. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії на базі вдосконаленої платформи De'longhi ECAM зразка 2021 року. Від більш доступних бюджетних моделей відрізняється цифровою системою управління Dinamic з повнокольоровим 3,5-дюймовим LCD-дисплеєм, поліпшеним дизайном і повністю автоматичним капучинатором з власним контейнером для молока (штатно зберігається окремо, в холодильнику).
Обладнана ємністю для води об'ємом 1,8 л і контейнером для зерен місткістю 300 г.надійна автоматична сталева жорна кавомолка швидко приготує порцію свіжомеленої кави масою від 6 до 14 г, а її безкамерна конструкція забезпечує бездоганну свіжість кожної порції. Цифрова система управління дає можливість гнучко налаштовувати міцність, об'єм і температуру готового напою. Так само регулюється ступінь подрібнення зерен - в кавоварці De'longhi Dinamica ECAM 353.75.B передбачено 13 ступенів дисперсності помелу зерен. Машина обладнана знімною фірмовою варильною групою Delonghi CRF з попереднім змочуванням, а любителі кавово-молочних напоїв по достоїнству оцінять технологію LatteCrema. Продуктивний термоблок потужністю 1450 Вт швидко виходить на робочий режим, а довговічна помпа створює робочий тиск 9 бар (максимальне пікове до 15 бар).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Купити De'Longhi Dinamica ECAM 353.75.B чорний
Усі ціни 17 →Кавомашина автоматична Delonghi Dinamica ECAM 353.75.B | 26 312 грн. |
Кавомашина автоматична Delonghi Dinamica Ecam 353.75.B | 26 297 грн. |
Кавоварка DeLonghi Dinamica Ecam 353.75.B | 28 691 грн. |
Кавомашина Delonghi Dinamica ECAM 353.75.B | 26 949 грн. |
Delonghi ECAM 353.75.B Dinamica | 25 199 грн. |
0 0 0 7 |
Я в захопленні. Розмір невеликий, але і ємності для води, і для зерен достатньо. Є багато ступенів регулявання помелу, використовую всього 2 найдрібніші. Пінка виходить дуже густа та пишна. Найголовніше – це простота її очищення. Треба розуміти, що каву також треба купувати нормальну, щоб напій вам понравився хороший капучінатор, велика ємність для води, легка в користуванні та очищенні. ні Ерік: користуюся De'Longhi Dinamica ECAM 353.75.W більше року |
Модификації De'Longhi Dinamica ECAM 353.75.B
Ціни на De'Longhi Dinamica ECAM 353.75.B |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Dinamica ECAM 353.75.W білий | від 28 364 грн. | 3 пропозиції | ||
De'Longhi Dinamica ECAM 350.75.S нержавіюча сталь | від 23 499 грн. | 23 пропозиції | ||
De'Longhi Dinamica ECAM 353.75.B чорний | від 25 199 грн. | 17 пропозицій |