Ківш Edenberg EB-19001
Фото 4 |
Edenberg EB-19001 |
|
Корпус ковша виконаний з боросилікатного скла, яке витримує нагрівання до 500 °С.
Підходить тільки для газових і інфрачервоних плит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-19001
Усі ціни 8 →EDENBERG Ковш с крышкой Edenberg EB-19001 2,8 л | 855 грн. |
Ківш із кришкою скляний Edenberg 2.8 л (EB-19001) | 820 грн. |
Ківш із кришкою Edenberg EB-19001 2,8л | 915 грн. |
Ківш із кришкою 2,8л Edenberg EB-19001 | 778 грн. |
Ківш скляний із жароміцного скла 2.8 л Edenberg EB-19001 | 798 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Edenberg EB-19001
Ціни на Edenberg EB-19001 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-19113 | від 629 грн. | 8 пропозицій | ||
Edenberg EB-19112 | від 668 грн. | 2 пропозиції | ||
Edenberg EB-19001 | від 778 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →