Сковорідка Edenberg EB-766 24 см
Фото 11 |
Edenberg EB-766 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-766 24 см
Усі ціни 10 →Сковорода з кришкою і мармуровим покриттям Edenberg 24 см EB-766 | 548 грн. |
Сковорода універсальна з кришкою Edenberg EB-766 24 см | 598 грн. |
Сковорода Edenberg 24 см з кришкою та мармуровим покриттям (EB-766) | 520 грн. |
Сковорода з кришкою з мармуровим антипригарним покриттям 24 см Edenberg EB | 555 грн. |
Сковорода універсальна з кришкою Edenberg EB-766 24 см | 570 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Edenberg EB-766
Ціни на Edenberg EB-766 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-765 22 см | від 440 грн. | 9 пропозицій | ||
Edenberg EB-766 24 см | від 460 грн. | 11 пропозицій | ||
Edenberg EB-767 26 см | від 505 грн. | 14 пропозицій | ||
Edenberg EB-768 28 см | від 570 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →