Кондиціонер Cooper&Hunter Coronado CH-S24FTXW 62 м²
Cooper&Hunter Coronado CH-S24FTXW 62 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:62 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1760/1860 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, чергове опалення, іонізація, самоочищення
Підтримується функція чергового опалення, вона передбачає підтримання температури +8 ~+10 °С під час відсутності мешканців для досягнення більшої економії.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Coronado CH-S24FTXW
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Coronado CH-S24FTXW 62 м²
Усі ціни 6 →Кондиционер Cooper&Hunter Coronado CH-S24FTXW | 38 500 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24FTXW | 35 290 грн. |
Кондиціонер COOPER&HUNTER CORONADO CH-S24FTXW | 35 740 грн. |
Cooper&Hunter CORONADO CH-S24FTXW | 44 680 грн. |
Cooper&Hunter Кондиціонер Cooper&Hunter Coronado Inverter CH-S24FTXW | 35 295 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24FTXW | 35 310 грн. |
Модификації Cooper&Hunter Coronado CH-S24FTXW
Ціни на Cooper&Hunter Coronado CH-S24FTXW |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Coronado CH-S07FTXW 22 м² | від 14 354 грн. | 6 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Coronado CH-S09FTXW 26 м² | від 17 560 грн. | 12 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Coronado CH-S12FTXW 35 м² | від 19 160 грн. | 12 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Coronado CH-S18FTXW 46 м² | від 28 770 грн. | 11 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Coronado CH-S24FTXW 62 м² | від 35 290 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →