Літня шина Falken Ziex ZE-914 215/60 R16 99V
Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Falken Ziex ZE-914 215/60 R16 99V 215/60 R16 95 V 215/60 R16 99 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Ziex ZE-914 215/60 R16 99V
Falken Ziex ZE-914A 215/60 R16 99V | 5 251 грн. |
Falken Ziex ZE-914 (215/60R16 99V) | 5 438 грн. |
Шини Falken Ziex ZE-914A 215/60 R16 99V XL | 5 844 грн. |
Falken ZIEX ZE914A EC 215/60 R16 99V XL | 4 901 грн. |
Falken Ziex ZE-914 215/60 R16 99V | 7 360 грн. |
Модификації Falken Ziex ZE-914 215/60 R16 99V
Ціни на Falken Ziex ZE-914 215/60 R16 99V |
---|---|---|---|---|
Falken Ziex ZE-914 215/60 R16 95V | від 2 950 грн. | 32 пропозиції | ||
Falken Ziex ZE-914 215/60 R16 99V | від 4 901 грн. | 5 пропозицій |
Рекомендуємо