Витяжка Franke Classic Line FCL 70 PW бежевий
Фото 4 |
Franke Classic Line FCL 70 PW бежевий 2022 рік бежевий графіт |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Classic Line FCL 70 PW бежевий
Усі ціни 9 →Витяжка FRANKE FCL 70 PW | 24 928 грн. |
Витяжка похила Franke Classic Line FCL 70 PW | 25 543 грн. |
FRANKE FCL 70 PW | 24 320 грн. |
FRANKE FCL 70 PW | 24 928 грн. |
FRANKE FCL 70 PW | 25 536 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Franke Classic Line FCL 70 PW
Ціни на Franke Classic Line FCL 70 PW |
---|---|---|---|---|
Franke Classic Line FCL 70 PW бежевий | від 24 320 грн. | 9 пропозицій | ||
Franke Classic Line FCL 70 GF графіт | від 24 320 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →