Витяжка Franke FBI 525 XS нержавіюча сталь (305.0599.507)
Відео 1Фото 2 |
Franke FBI 525 XS нержавіюча сталь 2020 рікInca |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FBI 525 XS нержавіюча сталь
Усі ціни 60 →FRANKE FBI 525 XS | 5 084 грн. |
Franke Franke Inca Smart FBI 525 XS 305.0599.507 | 5 633 грн. |
Кухонна витяжка Franke Inca Smart FBI525XS | 5 505 грн. |
Вбудована витяжка Franke Inca Smart FBI 525 XS (305.0599.507) 305.0599.507 | 5 633 грн. |
Franke FBI 525 XS 305.0599.507 | 5 633 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Franke FBI 525 XS
Ціни на Franke FBI 525 XS |
---|---|---|---|---|
Franke FBI 525 XS нержавіюча сталь | від 4 629 грн. | 62 пропозиції | ||
Franke FBI 525 GR сірий | від 3 120 грн. | 62 пропозиції | ||
Franke FBI 525 BK чорний | від 3 642 грн. | 60 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →