Витяжка Franke FTC 912 XS LED1 нержавіюча сталь (315.0532.377)
Franke FTC 912 XS LED1 нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FTC 912 XS LED1 нержавіюча сталь
Усі ціни 65 →FRANKE FTC 912 XS LED1 | 5 822 грн. |
Franke Franke FTC 912 XS LED1 315.0532.377 | 6 450 грн. |
Кухонна витяжка Franke FTC912XSLED1 315.0532.377 | 6 299 грн. |
Кухонні витяжки Franke Flexa FTC 912 XS V2 315.0532.377 | 5 805 грн. |
Franke FTC 912 XS LED1 315.0532.377 | 5 597 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →