Витяжка Franke CLOUD 1106 BK чорний (345.0529.584)
Фото 9 |
Franke CLOUD 1106 BK чорний 2021 ріксенсор диму білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke CLOUD 1106 BK чорний
Franke CLOUD 1106 BK 345.0529.584 | 60 791 грн. |
Витяжка Franke Studio CLOUD 1106 BK | 132 102 грн. |
Витяжка FRANKE Cloud 1106 BK | 50 550 грн. |
Franke Studio CLOUD 1106 BK | 135 324 грн. |
Витяжка FRANKE Cloud 1106 BK | 50 443 грн. |
Модификації Franke CLOUD 1106 BK
Ціни на Franke CLOUD 1106 BK |
---|---|---|---|---|
Franke CLOUD 1106 WH білий | від 98 400 грн. | 3 пропозиції | ||
Franke CLOUD 1106 BK чорний | від 50 443 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →