Витяжка Franke FMY 606 BK чорний (110.0377.746)
Franke FMY 606 BK чорний білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FMY 606 BK чорний
Усі ціни 7 →Витяжка Franke FMY 606 BK (110.0377.746) | 30 002 грн. |
Franke FMY 606 BK | 27 920 грн. |
Franke FMY 606 BK | 28 618 грн. |
Franke FMY 606 BK | 29 316 грн. |
Витяжка Franke FMY 606 BK | 28 618 грн. |
Витяжка Franke FMY 606 BK (110.0377.746) | 30 012 грн. |
Вытяжка Franke FMY 606 BK (110.0377.746) | 30 008 грн. |
Модификації Franke FMY 606 BK
Ціни на Franke FMY 606 BK |
---|---|---|---|---|
Franke FMY 606 WH білий | від 30 002 грн. | 3 пропозиції | ||
Franke FMY 606 BK чорний | від 27 920 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →