Витяжка Franke Impress 603 BN коричневий (330.0530.196)
Franke Impress 603 BN коричневий 2020 рікImpress |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Impress 603 BN коричневий
Вытяжка Franke Studio IMPRESS 603 BN (330.0530.196) | 28 289 грн. |
Витяжка Franke Studio IMPRESS 603 BN (330.0530.196) | 28 283 грн. |
Витяжка Franke Studio IMPRESS 603 BN (330.0530.196) | 28 293 грн. |
Модификації Franke Impress 603 BN
Ціни на Franke Impress 603 BN |
---|---|---|---|---|
Franke Impress 603 YL жовтий | від 28 240 грн. | 4 пропозиції | ||
Franke Impress 603 BN коричневий | від 28 283 грн. | 3 пропозиції | ||
Franke Impress 603 GE сріблястий | від 28 240 грн. | 7 пропозицій | ||
Franke Impress 603 GY сірий | від 30 541 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →