Кухонна мийка Franke Mythos Masterpiece BXM 210/110-50 127.0627.586 540x450
Відео 1Фото 10 |
Franke Mythos Masterpiece BXM 210/110-50 127.0627.586 |
|
Мийка виготовлена з хромонікелевої сталі, стійкої до корозії та високих температур. Покриття F-Inox запобігає появі відбитків пальців та подряпин, легко чиститься.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Mythos Masterpiece BXM 210/110-50 127.0627.586 540x450
Усі ціни 7 →Кухонная мойка Franke Box BXM 210 / 110-50 (127.0662.642) нержавеющая стал | 62 958 грн. |
Franke Mythos BXM 210/110-50 | 61 459 грн. |
Franke BXM 210/110-50 127.0662.642 F-Inox copper | 64 457 грн. |
Кухонная мойка Franke Box BXM 210 / 110-50 (127.0650.363) нержавеющая стал | 62 958 грн. |
Кухонная мойка Franke Box BXM 210 / 110-50 (127.0662.540) нержавеющая стал | 62 958 грн. |
Franke BXM 210/110-50 127.0662.540 F-Inox gold | 64 457 грн. |
Franke BXM 210/110-50 127.0650.363 F-Inox anthracite | 64 457 грн. |
Відеоогляди
Модификації Franke Mythos Masterpiece BXM 210/110-50 127.0627.586
Ціни на Franke Mythos Masterpiece BXM 210/110-50 127.0627.586 |
---|---|---|---|---|
Franke Mythos Masterpiece BXM 210/110-40 127.0627.578 440x450 | від 57 359 грн. | 13 пропозицій | ||
Franke Mythos Masterpiece BXM 210/110-50 127.0627.586 540x450 | від 61 459 грн. | 7 пропозицій | ||
Franke Mythos Masterpiece BXM 210/110-68 127.0627.591 725x450 | від 77 859 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →