Смартгодинник
Garmin Instinct 2S Camo Edition
Відео 27Фото 12 |
Garmin Instinct 2S Camo Edition
Дисплей:0.79 ", 156x156 пікс, transflective
Корпус:пластик, 100
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, ведение по треку, висотомір, компас
Підтримка вимірювання кисню в крові. Прогноз результатів забігу. Розширені функції відстеження спортивних активностей. Індикація акліматизації до температури і висоті. Підвищені показники автономності. Новий датчик пульсу Garmin Elevate Gen4.
Безконтактні платежі доступні лише у версіях із сонячною батареєю та у версії Dezl.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Instinct 2S Camo Edition
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin Instinct 2S Camo Edition
Усі ціни 34 →Garmin Instinct 2S Camo Edition Mist Camo 010-02563-13/03 | 13 965 грн. |
Garmin Instinct® 2S Camo Edition – Mist Camo - мультиспортивные смарт-часы | 16 520 грн. |
Спортивные часы Garmin Instinct 2S Camo Edition Mist (010-02563-13) | 11 099 грн. |
Смарт-часы Garmin Instinct 2S Camo Edition (010-02563-03) | 16 519 грн. |
Instinct 2S Camo Edition Mist Camo 010-02563-03 | 13 752 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Garmin Instinct 2S
Ціни на Garmin Instinct 2S |
---|---|---|---|---|
Garmin Instinct 2S | від 9 699 грн. | 133 пропозиції | ||
Garmin Instinct 2S Camo Edition | від 10 500 грн. | 37 пропозицій | ||
Garmin Instinct 2S Solar | від 12 470 грн. | 91 пропозиція | ||
Garmin Instinct 2S Solar Surf Edition | від 13 805 грн. | 26 пропозицій | ||
Garmin Instinct 2S Surf Edition | від 11 760 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →