Велосипед Giant ATX 26 2022 frame XS (2201201123)
Фото 3 |
Giant ATX 26 2022 frame XS рама Sрама XS |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giant ATX 26 2022 frame XS
Giant ATX 26 2022 (XS, чорний) 2201201123 | 20 200 грн. |
Велосипед 26" Giant ATX (2023) black XS (157-162 см) 2201201123 | 20 200 грн. |
Модификації Giant ATX 26 2022 frame XS
Ціни на Giant ATX 26 2022 frame XS |
---|---|---|---|---|
Giant ATX 26 2022 frame S | від 20 200 грн. | 2 пропозиції | ||
Giant ATX 26 2022 frame XS | від 20 200 грн. | 3 пропозиції |