Змішувач Hansgrohe Tecturis S 73311000
Фото 10 |
Hansgrohe Tecturis S 73311000 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Tecturis S 73311000
Усі ціни 22 →Змішувач для умивальника одноважільний HANSGROHE Tecturis S EcoSmart+ хром | 8 286 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Tecturis S EcoSmart+ білий матовий (733117 | 11 597 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Tecturis S 110 Matt White (73311700) 73 | 11 597 грн. |
Змішувач для раковини HANSGROHE TECTURIS S ECOSMART / без зливного гарніту | 12 429 грн. |
Hansgrohe Tecturis S 110 Biały Mat 73311700 | 9 680 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →