Змішувач Haiba Columbia 002 HB0806
Haiba Columbia 002 HB0806 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Columbia 002 HB0806
Усі ціни 12 →Змішувач для гігієнічного душу HAIBA COLUMBIA 002 на біде одноважільний хр | 1 782 грн. |
Haiba Смеситель для биде Haiba COLUMBIA 002 (HB0806) | 1 782 грн. |
Змішувач для біде Haiba COLUMBIA 002 (HB0806) | 1 782 грн. |
Змішувач для біде Haiba Columbia 002 (HB0806) | 1 782 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →