Змішувач Haiba Dario 001 HB0855
Фото 3 |
Haiba Dario 001 HB0855 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Dario 001 HB0855
Усі ціни 13 →Змішувач для умивальника однозахватний HAIBA DARIO 001 хром латунь HB0855 | 1 109 грн. |
Haiba Смеситель для раковины Haiba DARIO 001 (HB0855) | 1 109 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba DARIO 001 (HB0855) | 1 109 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba DARIO 001 (ST3107) | 1 109 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →