Змішувач Haiba Dario 005 HB0857
Фото 3 |
Haiba Dario 005 HB0857 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Dario 005 HB0857
Усі ціни 13 →Змішувач одноважільний настінного монтажу HAIBA DARIO 005 хром латунь HB08 | 1 310 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba DARIO 005 (HB0857) | 1 310 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba DARIO 005 (HB0857) | 1 310 грн. |
Змішувач для кухні Haiba DARIO 005 (HB0857) | 1 310 грн. |
Змішувач для кухні HAIBA латунний зі стіни DARIO 005 HB0857 хром | 1 310 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →